Pennant Team Selection

 Pennant Teams

Saturday – 25 January

Club Pennant Teams
Side 1 – Div 3 vs Belmont @ Home on 25-Jan-20 – Mgr: MASON Graham
Lead Second Third Skip
VAN DAM Rudolph RILEY Wally POLMEAR Noel TOZER Helen
MASON Graham HODDER Max FLEAY Ken LESLIE Bruce
COLLINS Di SMITH David COWAN Greg NICHOLS Rob
WALTON Bill FORD Geoff WOOD Terry FITZPATRICK Geoff
Side 2 – Div 5 vs Torquay @ Torquay on 25-Jan-20 – Mgr: TILLEY Ian
Lead Second Third Skip
NICHOLS Marg COWAN Jill SCOTT Michael MANSFIELD Alan CAR
LYONS Adrian GRIFFIN Peter CAR TILLEY Ian DAVISON Clint
CLARKE Angela NELSON Noel JOYCE Adrian CAR WALTON Marion
MILLAR Martin HIGGINS Michelle WOODFULL Rob CAR PENDRIGH Iain
Side 3 – Div 8 vs Ocean Grove @ Home on 25-Jan-20 – Mgr: CAREY Allen
Lead Second Third Skip
SCARFF Dale ROWE Ivan CAREY Allen LYONS Kevin
SARIC Anna EBBLES Ken COLLINS Leigh JOHNSON John
ENGLISH Bill SANDFORD Leigh BLACK Barry DAVISON Heather
Side 4 – Div 10 vs Ocean Grove @ Home on 25-Jan-20 – Mgr: GOULD Malcolm
Lead Second Third Skip
WATSON Christopher ERLER Lex HAMILTON Ken CURTIS Ian
BLACK Joan GOULD Malcolm KING Gordon ROWE Aileen

 

 

Midweek –  21 January

 

Club Pennant Teams
Side 1 – Div 3 vs Queenscliff @ Queenscliff on 21-Jan-20 – Mgr: CLARKE Angela
Lead Second Third Skip
HIGGINS Michelle ROWE Aileen COWAN Greg CAR WALTON Marion
CLARKE Angela TILLEY Ian POLMEAR Noel CAR COWAN Jill
SARIC Anna FORD Geoff NICHOLS Rob CAR GLEESON Jenny
Side 2 – Div 6 vs Barwon Heads @ Barwon Heads on 21-Jan-20 – Mgr: CURTIS Ian
Lead Second Third Skip
NICHOLS Marg WALTON Bill CURTIS Ian CAR WOODFULL Lynda
POLMEAR Eileen BETTESS Margaret FORD Hazel CAR COPPINS Marian
Side 3 – Div 7 vs Ocean Grove @ Home on 21-Jan-20 – Mgr: COLLINS Di
Lead Second Third Skip
ABBOTT Anne MANSFIELD Margaret KAIN L COSFORD Betty
FYFE Sharley EKBERG Unice COLLINS Di DAVISON Heather
SANDFORD Leigh

Saturday –  18 January

Club Pennant Teams
Side 1 – Div 3 vs Torquay @ Torquay on 18-Jan-20 – Mgr: MASON Graham
Lead Second Third Skip
VAN DAM Rudolph RILEY Wally POLMEAR Noel CAR TOZER Helen
MASON Graham HODDER Max FLEAY Ken CAR LESLIE Bruce
CLARKE Angela CAR BURT Malcolm COWAN Greg NICHOLS Rob
WALTON Bill CAR WOOD Terry FORD Geoff FITZPATRICK Geoff
Side 2 – Div 5 vs Highton @ Home on 18-Jan-20 – Mgr: TILLEY Ian
Lead Second Third Skip
NICHOLS Marg COWAN Jill PENDRIGH Iain MANSFIELD Alan
LYONS Adrian GRIFFIN Peter TILLEY Ian DAVISON Clint
COLLINS Di NELSON Noel JOYCE Adrian WALTON Marion
MILLAR Martin HIGGINS Michelle WOODFULL Rob SCOTT Michael
Side 3 – Div 8 vs Bye @ Home on 18-Jan-20 – Mgr: PARK Vin
Lead Second Third Skip
SCARFF Dale ROWE Ivan DAVISON Heather LYONS Kevin
SARIC Anna EBBLES Ken PARK Vin JOHNSON John
SANDFORD Leigh BLACK Barry RUSSELL Deryck HALL Brian
Side 4 – Div 10 vs Barwon Heads @ Home on 18-Jan-20 – Mgr: GOULD Malcolm
Lead Second Third Skip
ENGLISH Bill MARTIN Len HAMILTON Ken CURTIS Ian
BLACK Joan GOULD Malcolm KING Gordon CAREY Allen

 

loading